Kuvaus
SUUREN KYSYNNÄN VUOKSI TÄTÄ LAATTAA TULEE MEILLE VARASTOON LÄHES VIIKOTTAIN LISÄÄ, JOTEN MIKÄLI NETTIKAUPAN VARASTOMÄÄRÄ EI RIITÄ TEILLE, NIIN KYSYKÄÄ JA VARATKAA HALUAMANNE MÄÄRÄ SEURAAVASTA SAAPUMISERÄSTÄ !
79,20 € (55,-/m2)
Polttoerä loppu 36 m2 rektifikoitu huIppusuosittu terrazzolaatta vain 1700,- koko erä
Näyttävä italialainen rektifikoitu terrazzo -laattasarja, jossa useita eri värejä ja kokoluokkia sekä 5×5 mosaiikki verkossa. Katso oheinen PDF-esite pietre_di_paragone ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050-3676450
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
1 varastossa
SUUREN KYSYNNÄN VUOKSI TÄTÄ LAATTAA TULEE MEILLE VARASTOON LÄHES VIIKOTTAIN LISÄÄ, JOTEN MIKÄLI NETTIKAUPAN VARASTOMÄÄRÄ EI RIITÄ TEILLE, NIIN KYSYKÄÄ JA VARATKAA HALUAMANNE MÄÄRÄ SEURAAVASTA SAAPUMISERÄSTÄ !
| Paino | 740 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 20 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementtikuosit |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 36 m2outleterä (1 lava) |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.