31.68 m2 OUTLET TAU Baranello Mate 60×60 cm RET marmorilaatta 950.- koko erä
950,00 € (31,68 m2 outleterä)
PROJEKTIN LOPPUERÄ 31,68 m2 kiiltävää ja rektifikoitua marmorikuosilaattaa harmaalla kivijuovituksella vain 950,- koko erä. Vain tämä erä!
Espanjalaisen huipputehtaan kiiltävä ja suomalaiseen makuun hyvin sopivan hillityllä harmaalla juovituksella varustettu carrararlaattasarja. Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Rektitikoitu tuote mahdollistaa vain 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen ilmeen laatoituksessa
Kaikki marmorilaatat löydät kattavasti- suoraan erikoissivultamme MARMORILAATAT.FI
1 varastossa
Lisätiedot
| Paino | 720 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 31,68 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Valkoinen |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
TAU CERAMICAS
Saatat myös pitää...
-
VARASTOSSAVARASTOSSATARJOUS!7.20 m2 OUTLET TAU Baranello Mate 60×60 cm RET marmorilaatta 200.- koko erä
200,00 € (7,20 m2 outleterä) -
VARASTOSSAVARASTOSSATARJOUS!32.24 m2 OUTLET TAU Canova White shiny 90×90 cm RET marmorilaatta 1300.- koko erä
1 300,00 € (32,40 m2 outleterä) -
VARASTOSSA13 m2 OUTLET Dozza White pulido 60×60 cm RET marmorilaatta 350.- koko erä
350,00 € (n 13 m2 erä)
Tutustu myös
-
VARASTOSSAECO Calacatta Gold 5×5 mosaiikki verkossa 30×30 cm
85,00 € (85,00 €/m2) -
Ale!
TARJOUS!ECO Calacatta Gold 90×90 cm RET marmorilaatta
115,00 €Alkuperäinen hinta oli: 115,00 €.93,96 €Nykyinen hinta on: 93,96 €. (58,00 €/m2) -
Ale!
TARJOUS!ECO Calacatta Gold 60×120 cm RET marmorilaatta
76,05 €Alkuperäinen hinta oli: 76,05 €.64,80 €Nykyinen hinta on: 64,80 €. (45,00 €/m2)










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.