Kuvaus
Hyvä hiekanvärinen pakkasenkestävä kuivapuristelaatta. Rektifikoitu. Ei-toistuva laattakuviointi.
930,00 € (31,24 m2 outleterä)
31,24 m2 projektin loppuerä rektifikoitu hiekanvärinen 60×60 laatta R10 vain 930.-
Rektifikoitu terrazzohenkinen pakkasenkestävä kuivapuristelaatta. Sarjassa useita kokoluokkia ja värivaihtoehtoja, kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050 3676450. Myös 5×5 mosaiikkivaihtoehto märkätilojen kaatoihin ym. Tuote soveltuu pakkasenkestävänä erinomaisesti myös terassien laatoitukseen. Rektifikoitu tuote mahdollistaa pienet saumat. Smooth & Grip -pintana sovelttu sisätilojen lisäksi hyvin myös esim. terasseille. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen ilmeen laatoituksessa.
Varasto loppu
Hyvä hiekanvärinen pakkasenkestävä kuivapuristelaatta. Rektifikoitu. Ei-toistuva laattakuviointi.
| Paino | 700 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Koko | 59,5×59,5 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 31,24 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Beige/kerma/hiekka |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.