Lisätiedot
| Paino | 22 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Koko | 7×28 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Paino /m2 | 18 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementtikuosit |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 0,98 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 50 pcs |
| Pinta | Matta struktuuripinta |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Anti-slip | Liukastuksenestopinta |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
| ean13 | 0 |








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.