Kuvaus
1 200,00 € (28 m2 outleterä)
Projektin loppuerä 28 m2 100×100 cm rektifikoitua suurlaattaa huippuhintaan vain 1200,- koko erä!
Näyttävä hillitty jättikoon rektifikoitu marmorikuosilaattasarja, jossa 4 värivaihtoehtoa sekä 2 kokovaihtoehtoa 60×120 cm & 100×100 cm. Laattasarjan kivijuovitus on hillitty mutta värimaailmaltaan monipuolinen luoden todella aidon marmorilaatan tunnun. Ei-toistuva laattakuviointi (6 erilaista) Pakkasenkestävä ja rektifikoitu tuote. Sarjan pdf.esite NEWTILES Marmi Kysy muut tuotteet myynti@laattakeskus.fi tai katso www.marmorilaatat.fi
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
1 varastossa
| Paino | 740 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 100 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 100×100 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | noin 30 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Tummanharmaa |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.