Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
180,00 € (90,-/porraslaatta)
VIDA -sarjan 14 mm fullbody porraslaatta laatan otsan pyöristyksellä. Porraslaatta saatavilla kaikissa sarjan väreissä. Antislip R11 -pinta varmistaa käytettävyyden myös ulkona. Porraslaatat soveltuvat yhdistettäviksi hyvin myös muihin sarjoihin Katso sarjan perusesite NEW TILES Vida ja porraslaattojen erikoisesite NEWTILES Multisteps Myyntiyksikkö 2 laattaa/laatikko. Kysy muut tuotteet myynti@laattakeskus.fi tai +358 503676450
KOKO LAATTASARJA JA MALLIPORRAS ESILLÄ VANTAAN MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 50 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 33 × 120 × 1,4 cm (senttimetri) |
| Koko | 33×120 cm |
| Paksuus | 14 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 2 porraslaattaa/laatikko |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Off White |
| Laatan liukkaus | R11 In & Out |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.