Kuvaus
KAIKKI MARMORILAATAT LÖYTYVÄT KESKITETYSTI NIIDEN OMILTA ERIKOISSIVUILTA MARMORILAATAT.FI
650,00 € (15,84 m2 outleterä)
Projektin loppuerä 15,84 m2 kiiltävä ja rektifikoitu vaalea greige marmorilaatta vain 650,- koko erä
Katso oheinen esite ECO Earthstone ja kysy muut kokoluokat ja mosaiikit myynti@laattakeskus.fi tai 050-3676450.
1 varastossa
KAIKKI MARMORILAATAT LÖYTYVÄT KESKITETYSTI NIIDEN OMILTA ERIKOISSIVUILTA MARMORILAATAT.FI
| Paino | 330 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 120 × 1,0 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×120 cm |
| Paksuus | 11,00 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 23,04 m2 outleterä |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Kiiltävä, ei-toistuva laattakuviointi |
| Väri | greige, hiekanharmaa |
| Laatuluokitus | 1.laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.