Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
550,00 € (14,40 m2 outleterä)
Projektin loppuerä 14.40 m2 rektifikoitu uuden sukupolven marmorikuosilaatta vain 550.- koko erä!
Italialainen marmorikuosilaattasarja, jossa 6 värivaihtoehtoa ja 3 eri kokoluokkaa sekä useita mosaiikkivaihtoehtoja kaikki rektifikoituna. Ei- toistuva laattakuviointi yhdessä hillityn marmorikuvioinnin kanssa takaavat laatoitukselle yksilöllisen ilmeen. Sarjan PDF-esite FENICE Marble Velvet
10 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
| Paino | 330 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 14,40 m2 erä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Mattasatiini |
| Väri | valkoinen hillityllä kullanvärisellä kivijuovituksella |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.