Kuvaus
UUTUUSSARJA MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
110,00 € (55,-/m2)
Espanjalaisen huipputehtaan TAUn uutuussarja. Mattapintainen sementtipinnanoloinen sarja, jossa 60×60, 60×120 ja 100×100 cm kokovaihtoehdot sekä lukuisa määrä mosaiikkivaihtoehtoja. Soveltuu hyvin myös seinälaataksi. Ei-toistuva laattakuviointi on varmistettu 16 erilaisella laattamallilla. Kysy muut värit ja koot myynti@laattakeskus.fi SARJAN ESITE TAU Larisa
UUTUUSSARJA MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
UUTUUSSARJA MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
| Paino | 45 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 100 × 0,85 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 100×100 cm |
| Paksuus | 8,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klivi |
| PEI- luokitus | 3: Yleisesti sisätilat, joissa käytetään kenkiä. Keskiraskas kulutus. Esim. kodintilat, hotellihuoneet, sairaaloiden saniteetti- ja terapiatilat. |
| Laatikkokoko | 2,00 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Off White |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.