Lisätiedot
| Paino | 34 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta struktuuripinta |
| Väri | Antrasiitti/Musta |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.