Kuvaus
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME OSOITTEESSA PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
250,00 € (5,76 m2 outleterä )
Projektin loppuerä 5,76 m2 offwhite rektifikoitu 60×120 cm suurlaatta vain 250,- koko erä
Metallihohteinen laattasarja kolmessa värissä ja useissa kokoluokissa, kysy myynti@laattakeskus.fi. Rektifikoitu pakkasenkestävä tuote niin larttiian kuin seinillekin. Katso sarjan PDF-esite ja ihastu TAU CORTEN 2020vol1 Katso myös sisarsarjan metallilaatat TAU_Metal!
1 varastossa
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME OSOITTEESSA PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
| Paino | 140 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 120 × 1,05 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 120 cm |
| Paksuus | 10,50 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Casual |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 5,76 m2 OUTLETERÄ |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white / vaaleanharmaa kuviointi |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.