Kuvaus
Vaaleanharmaa 8 mm paksu mosaiikki verkossa. Arkin koko 30×30 cm. OVH 33,00 / arkki, nyt 24,-/arkki. TUOTE ON ARKKIHINNOITELTU.
Alkuperäinen hinta oli: 33,00 €.18,00 €Nykyinen hinta on: 18,00 €. (18.-/arkki)
Vaaleanharmaa 8 mm paksu mosaiikki verkossa. Arkin koko 30×30 cm. OVH 33,00 / arkki, nyt 24,-/arkki. TUOTE ON ARKKIHINNOITELTU. VAIN 45 arkin outleterä!
14 varastossa
Vaaleanharmaa 8 mm paksu mosaiikki verkossa. Arkin koko 30×30 cm. OVH 33,00 / arkki, nyt 24,-/arkki. TUOTE ON ARKKIHINNOITELTU.
| Paino | 5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 0,8 cm (senttimetri) |
| Koko | 30 x 30 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Paino /m2 | 18 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Ei |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Mosaiikkityyppi | Mix-mosaiikit |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Pyöreät reunat |
| ean13 | 0 |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.