EC Soller Marfil matt 60×60 cm RET marmorilaatta
64,80 € (45,00 €/m2)
Tehdastoimitusaika 2-3 viikkoa
Rektifikoitu onyxhenkinen marmorilaattasarja, jossa kaksi värivaihtoehtoa Blanco ja Marfil. Sarjassa lukuisia kokovaihtoehtoja sekä 5×5 cm mosaiikki verkossa niin mattasatiini kuin kiillotetullakin pinnalla.
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Lisätiedot
| Paino | 33,2 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×120 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matatsatiini |
| Väri | Vaalean hiekka / luunvalkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Brand
Ecoceramic
Laattakeskus on Ecoceramicin korkealaatuisten lattia- ja seinälaattojen maahantuoje. Toimitamme tuotteet nopeasti koko Suomeen.Tehtaan koko tuotevalikoiman löydätte myös .tehtaan sivuilta https://www.ecoceramic.es/ . Kysykää hinnat- ja saatavuudet myynti@laattakeskus.fi tai +358 50 3676450.








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.