Kuvaus
UUTUUSSARJA MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
51,84 € (48,-/m2 sis.alv)
MGM Ceramichen Overtone -mallisto on terrakotan puhtaudesta ja lämmöstä ammentava uutuussarja. Se tarjoaa laajan väripaletin, joka sisältää sekä perinteisiä että moderneja sävyjä, luoden viihtyisiä ja elegantteja ympäristöjä sekä lattioille että seinille .Ei/toistuva laattakuviointi varmistaa yksil;llisen lopputuloksen. Katso sarjan pdf/ esite MGM Overtone ja kysy lis’tiedot myyntilaattakeskus.fi.
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
UUTUUSSARJA MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
| Paino | 24 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 9,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klivi |
| PEI- luokitus | 3: Yleisesti sisätilat, joissa käytetään kenkiä. Keskiraskas kulutus. Esim. kodintilat, hotellihuoneet, sairaaloiden saniteetti- ja terapiatilat. |
| Laatikkokoko | 1,08 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 3 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Hiekka |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.