Kuvaus
Suosittu musta lasimosaiikki struktuuripinnalla. Soveltuu hyvin esim. keittiön välitilan tunnelmanluojaksi tai esim. suihkun tehostemosaiikiksi,
Alkuperäinen hinta oli: 35,00 €.15,00 €Nykyinen hinta on: 15,00 €. (15,-/arkki)
Petikon myymälä
Suosittu musta lasimosaiikki struktuuripinnalla. Soveltuu hyvin esim. keittiön välitilan tunnelmanluojaksi.
Nyt tarjoushinta -70% ainoastaan 15,-/arkki VAIN TÄMÄ OUTLETERÄ!
22 varastossa
Suosittu musta lasimosaiikki struktuuripinnalla. Soveltuu hyvin esim. keittiön välitilan tunnelmanluojaksi tai esim. suihkun tehostemosaiikiksi,
| Paino | 2,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 30 x 30 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Paino /kpl | 1,4 kg |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Kiiltävä struktuuripinta |
| Väri | Musta |
| Mosaiikkityyppi | Lasi-luonnonkivimosaiikki |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.