Kuvaus
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME

50,05 € (35,-/m2)
Espanjalaisen Vitacerin näyttävä hillitty onyxhenkinen marmoripintainen lattia/seinälaattasarja. jossa kolme kokovaihtoehtoa sejä 5×5 mosaiikki.ja.
Katso tuotteen PDF- katalogi: VITACER Marmora
36 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 59,5×59,5 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 3: Yleisesti sisätilat, joissa käytetään kenkiä. Keskiraskas kulutus. Esim. kodintilat, hotellihuoneet, sairaaloiden saniteetti- ja terapiatilat. |
| Laatikkokoko | 1,43 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Kiillotettu |
| Väri | offwhite |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.