Kuvaus
KOKO LAAJAN MARMORILAATTAVALIKOIMAN LÖYDÄTTE NIIDEN OMILTA ERIKOISSIVUILTA MARMORILAATAT.FI
108,00 € (75,00 €/m2)
Rektifikoitu ja syväkiilloitettu vihtreä marmorikuosilaatta hillityllä kivijuovituksella. Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Ei-toistuva laattakuviointi (16 erilaista laattaa).
Sarjassa useita eri kokoluokkia sekä mattaversio. Kysy muut tuotteet: myynti@laattakeskus.fi
60×120 cm suurlaatta 75,-/m2
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
1 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO LAAJAN MARMORILAATTAVALIKOIMAN LÖYDÄTTE NIIDEN OMILTA ERIKOISSIVUILTA MARMORILAATAT.FI
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 120 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×120 cm |
| Paksuus | 11 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Kiillotettu |
| Väri | Vihreä vaalealla kivijuovituksella |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.