Kuvaus
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
74,88 € (52,-/m2)
Näyttävä läpivärjätty pakkasenkestävä puukuosilaattasarja, jossa 2 eri värivaihtoehtoa 20×120 ja 30×120 cm kokoluokissa sekä natural että antislip pinnalla esim. ulkoterasseille yms.. Rektifikoidut reunat mahdollistavat 1-2 mm saumat. Laattakuvion näet yhdessä 24 laatasta. Soveltuvat hyvin myös seinälaatoiksi tuomaan tunnelmaa esim. märkätiloihin. Katso sarjan esite CRZ KAURI Laattakeskus.
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 120 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 30 x 120 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Paino /m2 | 21 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Puukuosit |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Ruskea |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.