Kuvaus
124,80 € (65,-/m2)
Näyttävä kiillotettu ja rektifikoitu valkoinen lattialaatta suuressa 80×80 cm kokoluokassa. Vain 65,-/m2 sis.alv 25,5%
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
| Paino | 48 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 80 × 80 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 80 x 80 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,92 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | n 28 m2 outleterä |
| Pinta | Kiillotettu |
| Väri | Valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.