Kuvaus
.
Alkuperäinen hinta oli: 122,40 €.93,60 €Nykyinen hinta on: 93,60 €. (65,-/m2 sis.alv)
Espanjalaisen huipputehtaan TAUn kiilloitettu ja rektifikoitu näyttävä jättilaatta 60×120 cm kokoluokassa. Soveltuu hyvin myös seinälaataksi. Kysy sarjan muut tuotteet ja mosaiikit myynti@laattakeskus.fi
Sarjaan hyvin lattia- tai tehostelaataksi sopii ECO Marquina Gold 20×24 hexagon.
Katso tuotteen PDF- katalogi: TAU Portloren
KAIKKI MARMORILAATAT LÖYDÄTTE OSOITTEESTA MARMORILAATAT.FI
32 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
.
| Paino | 40 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 120 × 1,15 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×120 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 5: Lattiat kovaan kulutukseen: voidaan käyttää myös raskaan kulutuksen tiloissa. Näitä ovat mm. teollisuustilat ja huoltoasemat. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Kiilloitettu |
| Väri | Musta |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.