SARJAN LAATAT MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN MYYNTINÄYTTELYSSÄMME OSOITTEESSA PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
Lisätiedot
| Paino | 28 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 10×10 cm mosaiikki verkossa |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 20 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementtikuosit |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,10 m2- (12 mosaiikkiarkkia) |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 12 mosaiikki arkkia |
| Pinta | Matta |
| Väri | Keskiharmaa |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
Casalgrande padana
Laattakeskus on Casalgrande Padanan korkealaatuisten lattia- ja seinälaattojen maahantuoja. Toimitamme tuotteet nopeasti koko Suomeen.Tehtaan koko tuotevalikoiman löydätte myös .tehtaan sivuilta https://www.casalgrandepadana.com/ . Kysykää hinnat- ja saatavuudet myynti@laattakeskus.fi tai +358 50 3676450.












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.