MOSAVIT Geo Negro 300×300 mm mixmosaiikki verkossa
32,50 € (32,50/arkki)
Toimitusaika 2-4 viikkoa
Näyttävä mixmosaiikki kivi, rosteri ja lasiosista yhdistettynä. Soveltuu erinomaisesti esim. keittiön välitilan tunnelmanluojaksi. Arkkihinnoiteltu tuote.
MOSAIIKIT ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME.
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Lisätiedot
| Paino | 8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 5×5 cm (30×30 cm verkossa) |
| Paksuus | 12 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Ei |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Musta, Marmori-lasi mosaiikkimix verkossa |
| Mosaiikkityyppi | Lasi-metalli-luonnonkivimosaiikki |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
Brand
Mosavit
Laattakeskus on MOSAVITIN korkealaatuisten lattia- ja seinälaattojen sekä kivimosaiikien maahantuoja. Toimitamme tuotteet nopeasti koko Suomeen.Tehtaan koko tuotevalikoiman löydätte myös .tehtaan sivuilta https://mosavit.com/en/ . Kysykää hinnat- ja saatavuudet myynti@laattakeskus.fi tai +358 50 3676450.
Saatat myös pitää...
-

Piedra Mallorca 30×30 luonnonkivimosaiikki verkossa
130,00 € (130,-/m2) -
VARASTOSSAINTER Lagos Night mosaiikki verkossa 30×30 cm
14,00 € (14,-/arkki) -
Ale!
VARASTOSSATARJOUS!Mapei Kerapoxy Easy Design saumausepoksi 700 Translucent 3 kg
Alkuperäinen hinta oli: 128,68 €.85,00 €Nykyinen hinta on: 85,00 €. (3 kg astia)









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.